Freeday Spa Merkezi  SAMSUN / Atakum

Spa, masaj ve güzellik sektöründe 2013 yılından beri hizmet vermekte olan Freeday Spa, güler yüzlü personel ve eğitimli terapistleri ile istihdam sağlamaya devam etmekte. Samsun Atakum bölgesinde bulunan masaj salonumuz da, sizlere unutamayacağınız bir deneyim yaşatmak ve hayatınıza kısa bir mola vermek için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Spa, masaj, hamam ve güzellik, bakım alanlarında ihtiyacınız olan hizmetlerimizin tümü, Freeday spa’nın kalite anlayışı ve misafirperverliği ile sizlere sunulmaktadır. Spa & Masaj merkezimiz bay ve bayanlara özel olarak tasarlanmış alanlardan oluşmakta ve tüm terapistlerimiz branşlarında eğitimli ve deneyimli kişilerden oluşmaktadır.

samsun masaj spa

Yorgunluğunuzu atmak, kısa bir mola vererek dinlenmek, bedeninizi ve kendinizi ödüllendirmek için bizi tercih edebilirsiniz. Profesyonel masaj hizmeti, Türk hamamı, güzellik ve bakım, jakuzi, dinlenme odaları ve sauna gibi oldukça geniş hizmet yelpazesine sahip olan Freeday spa & masaj merkezimize haftanın 7 günü ulaşım sağlayabilirsiniz.

Şehrin merkezinde bulunan salonumuz da, müşteri memnuniyeti ön planda olan, hizmet kalitemizi standartların üzerinde konumlandırmaya gayret eden ve en makul fiyat garantisini sunan spa & masaj merkezi olmaktan dolayı mutluyuz.

Eğitimli, titiz ve deneyimli kadromuz ile sizlere tüm hizmet politikamız kapsamında en iyi hizmeti sunma garantisi veriyoruz. Ruhsal ve bedensel yenilenme için bizlere ulaşabilir, iletişim bilgilerimizden randevu oluşturarak kendinize ‘’Özel’’ bir gün armağan edebilirsiniz.