atakum türk hamamı

Türk hamamı, köpük masajı, kese, sauna, jakuzi, buhar odası, dinlenme odası, cilt bakımı ve masaj terapi seçeneklerimiz ile Samsun spa & masaj merkezimiz sizlere hizmet sağlamaktadır. Hamam, Türk kültürümüzün geleneksel yöntemlerinden ve doğal temizliğin en önemli parçasından birisidir.

Isı ve nem düzeyinin yoğun olduğu hamam, sudan gelen güzelliğin temsili olarak sizlere sunulmaktadır. Hamam öncesi yada sonrası masaj hizmetlerimizden faydalanarak, stresten arınabilir, vücudunuzun zindelik ve dinamizm kazanmasını sağlayabilirsiniz.

Kendinizi ödüllendireceğiniz hamam, sauna ve buhar odası ile tüm vücudunuzu dinlendirerek, tazelenmiş bir beden ve zihin ile yaşam konforunuzu arttırabilirsiniz.

Zihni dinlendiren, stresi azaltan, kas ve eklem ağrılarına iyi gelen sıcak suyun mucizesi, kan dolaşımının hızlanarak toksinlerin vücuttan atılması, ölü hücreleri ciltten atması, vücudu tepeden tırnağa yenileyerek, enerji kanallarını dengelemesi için hamam ideal bir çözümdür.

Sosyal ve kültürel etkinliklerin yaşandığı bir merkez haline gelen hamam, suyun sağladığı şifa ve sağlık ile buluşması, aynı zamanda sevdiklerinizde eğlenceli bir aktivite planlaması için vazgeçilmez unsurlardan birisi haline gelmiştir.

Fiziksel ve ruhsal rahatlama için tercih edilen hamam, tazeliğin ve ferahlığın sudan gelen mucizesine inanarak günümüzde hala popülaritesini korumaktadır. Keyifli bir temizlenme deneyimini yaşamanın yanı sıra, merkezimizde sağladığımız imkanlar ve diğer hizmet çeşitlerimiz ile konuklarımıza eşsiz bir dinamizm kazandırmaktayız.

Masaj servislerimiz, hamam, sauna, jakuzi, vitamin bar, duşlar ve tüm hizmetlerimiz için Samsun spa & masaj merkezimizden randevu oluşturabilirsiniz.