Merak Ettiğiniz Tüm Sorular

Hangi Sıklıkta Masaj Yaptırmalıyım?

Masaj, vücudun ihtiyaç duyduğu bir eylemdir. Kişinin fizibilite ve ihtiyacına göre değişiklik gösterir. Hangi alanın ihtiyaç duyduğu yada ne sıklıkla yapılması gerektiği kişiye özel olarak belirlenmelidir. Ancak bir problem teşkil etmeksizin, klasik masaj stillerinden hafta da bir kaç gün yararlanabilirsiniz.

Hangi Masaj Çeşidini Tercih Etmeliyim?

Masaj stillerinin kendine özgü teknik ve uygulama alanları bulunmaktadır. Kapsamlı yada tek bir bölgenin tedavi edilmesi için manuel yada medikal masajı tercih edebileceğiniz gibi, rutin ağrılar yada rahatlama sağlamak için bali masajı, sıcak yağ masajı ve benzeri masaj türlerini tercih edebilirsiniz. Bu tamamen vücut ihtiyacına göre seçilebilen uygulamalardır. Merkezimizde size en uygun masaj yönteminin hangisi olduğunu uzman terapistlerimiz eşliğinde kararlaştırabilirsiniz.

Nasıl Randevu Alabilirim?

Freeday spa & masaj merkezimizden randevu almak için iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilir yada whatsapp numaramızdan randevu talebinde bulunabilirsiniz. 09:00 – 19:00 saatleri arasında randevu oluşturabilirsiniz.

Neden Freeday Spa & Masajı Tercih Etmeliyim?

Freeday spa & masaj yıllardır sektörde varlığını ve kalitesini koruyan, titiz çalışma prensibini ilke edinmiş ve her daim müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir masaj merkezidir. Bizi tercih eden yüzlerce müşterimiz, merkezimizden memnun ve mutlu şekilde ayrılmış olup, bir sonraki tercihlerini de yine bizlerden yana kullanmışlardır.

Hangi Hizmetleri Sunuyorsunuz?

Freeday olarak hizmet yelpazemiz kapsamında, Masaj, Sauna, Jakuzi, Hamam, Bakım ve Güzellik hizmetlerini sağlamaktayız. Geniş masaj terapisi çeşitlerimiz ile ihtiyacınız olan harika bir günü sizlerle buluşturuyoruz.