freeday sıcak yağ msaajı

Sıcak yağ masajı popüler olarak kültürümüze Bali, Tayland ve Hindistan’dan gelmektedir. Uzun yıllardır uygulanan sıcak yağ masajı tedavi edici özelliği ile birebir terapi yöntemlerinden birisi sayılmaktadır.

Sıcak bitkisel yağların kullanıldığı masaj yönteminde, aromatik yağlarda kullanılarak vücut dokusuna doğrudan etkileşim gönderilir. Badem yağı, susam ve hindistancevizi özü gibi yağlar vücudun tüm gözeneklerine işleyerek rahatlama ve gevşeme sağlar.

Sıcak Yağ Masajı İle Kendinizi Ödüllendirin

Özellikle arındırıcı etkisi ile vücut ısısı arttırılır. Uygulanan sıcak yağ masajı vücudun tüm noktalarına temas ederek, kasların gevşemesine neden olur. Tüm dokulara nüfuz eden yağlar, enerji hatlarına ulaşarak vücudun dinamizm kazanmasına yol açar.

Mükemmel bir konfor hizmeti ile sizlere masaj merkezimiz de sıcak yağ masajını, profesyonel masör terapistlerimiz eşliğinde uyguluyor, tüm eklem ve kas ağrılarından kurtulmanıza olanak sağlıyoruz.

Kendini şımartmak isteyen kişiler için birebir etki gösteren sıcak yağ masajı, salonumuzda sizlere sunulmaktadır. Harika bir enerji sağlamak için, sinir sisteminizin ve zihinsel yorgunluğun giderilmesinde büyük ölçüde fayda sağlayıcı bu masaj için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sıcak Yağ Masajı Faydaları ve Etkileri

Sıcak yağ masajı hem tedavi edici özelliği hem de dinlendirici özelliği ile bilinen en popüler masaj uygulamalarından birisidir. Ayrıca birçok bölgenin yeniden enerji kazanmasına da yol açar.

  • Kas ve eklem ağrılarını giderir
  • Tüm dokulara nüfuz ederek, canlandırır
  • Cildi güzelleştirir
  • Sinir sistemine ulaşır ve gevşeme sağlar
  • Lenf kanallarını drene eder
  • Romatizma ağrılarına iyi gelir
  • Sıcak ve aromatik yağlar ile vücudun tüm elektriğini dağıtır, dengeler
  • Daha dinç ve dinamik hissetmenize olanak sağlar
  • Zihinsel yorgunluğunu üzerinizden atar
  • Vücut derisi ve tüm gözenekleri açarak, canlandırır

Masaj terapi merkezimiz de sizlere sıcak yağ masajı uygulamasını profesyonel masörlerimiz eşliğinde uyguluyor, yoğun tempoya daha dinamik bir şekilde devam etmenize olanak sağlıyoruz.

Gerek çalışma koşulları gerek günlük hayatın yoğun temposu vücut ve zihinsel olarak sizlerde olumsuz etkiler bırakabilir. Bazı zamanlar dinlenmeye ve karmaşadan arınmaya ihtiyaç duyabilirsiniz.

Bunun için masaj merkezimiz sizi bir günlüğüne şımartmak ve kendinizi yeniden enerjik hissetmenize destek olacak masaj çeşitlerini sunmaktadır. Tüm hizmetlerimizi uzman masör terapistlerimiz eşliğinde gerçekleştiriyor ve sıcak yağ masajı gibi tedavi edici özelliği bulunan tüm masajlarımızı sizlere sunuyoruz.