Mevsim geçişlerinde yorgun düşen beden için ideal bir çözüm olan sıcak yağ masajı, vücudun gerekli enerji akımını sağlarken, dinamizm ve motivasyon kazanmasını da sağlıyor. Sağlıklı yaşam için masaj terapileri vazgeçilmez unsurlardır. Özellikle kış aylarında uygulatabileceğiniz sıcak yağ masajı kendinizi yenilemenizi sağlıyor.

Kan dolaşımını hızlandıran ve vücudun dengesini koruyan sıcak yağ masajı, şifalı bitki özlerinin karışımı ile elde edilen uçucu yağlar ile uygulanmaktadır. Tüm vücuda uygulanan sıcak yağ masajı deriye nüfuz ettiği andan itibaren kişide gevşeme ve rahatlama yaratıyor.

Badem yağı, susam yağı, Hindistan cevizi yağı ve aromatik yağların tümü iyileştirici ve arındırıcı etkisi ile şifa vermekte. Kana ve enerji meridyenlerine karışan bu yağlar sayesinde tüm vücut sistemi uyarılıyor ve harekete geçiyor.

Ritmik hareketler ile bitkisel yağların karışımı zihinsel ve bedensel rahatlama sağlıyor. Gergin kasların gevşemesi, uyku kalitesinin artması, cildin güzelleşmesi başlıca etkilerindendir.

Sıcak Bitkisel Yağ Masajı Faydaları

Sıcak yağ masajı uygulaması için masaj ve spa merkezimizle iletişime geçebilir, randevu oluşturabilirsiniz.

Tamamen organik yağlardan elde edilen karışımların, vücudunuzla buluşması, sıcacık bir etki yaratırken, masaj keyfini ikiye katlayabilirsiniz.

Dokulara derinlemesine nüfuz eden sıcak yağ masajı, romatizma, artrit, eklem ağrıları, lenf kanalları ve sinir sistemine olumlu etkiler sağlar.

Vücutta biriken toksinleri atar ve cildin yenilenmesini sağlar. Bu sayede daha parlak ve kadife gibi bir tene sahip olursunuz. Aromatik uçucu yağlar harmanlanarak uygulanan sıcak yağ masajında, dinlenebilir, yenilenebilir ve yüksek motivasyona sahip olabilirsiniz.

Stresten, zihinsel yorgunluktan arınmak ve harika bir gün geçirmek için spa masaj merkezimizde sıcak yağ masajı, bali masajı, isveç masajı, thai aroma masajı ve diğer tüm masaj çeşitlerimiz ile uzman terapistlerimiz sizleri beklemektedir.

Daha zinde ve dinamik bir bedene sahip olmak için, saha sağlıklı ve huzurlu bir zihne ulaşmak için periyodik olarak sıcak yağ masajı terapisi uygulatabilirsiniz. Hastalıklara karşı metabolizma ve bağışıklığı giçlendiren sıcak yağ masajı, özel ve etkili bir masajdır.

Sıcak bitkisel yağ masajı ile kendinizi ödüllendirin ve hayat kalitenizi arttırın.

Comments are disabled.