Bali masajı tüm vücudun hedeflenerek dinlendirilmesi amaçlanan bir masajdır. Bali masajı denilince akla egzotik bir ortam ve huzur gelmektedir. Fiziksel ve zihinsel olarak inanılmaz bir deneyim ve atmosfer sağlayan bali masajı, sizleri bir günlüğüne de olsa bulutların üzerine çıkaracaktır.

Müzik, loş ışıklar, tütsüler ve aromatik yağ kokuları eşliğinde bir masaja kim hayır diyebilir ki? Hafif dokunuşlar, nazik ve düşük tempoda bedeninizi ve ruhunuzu dinlendirecek bali masajı için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yüz peelingi gibi harika bir deneyim suna bali masajı, vücut peelingi de diyebiliriz. Cildinize temas eden aromatik yağların kokusu, sizi büyüleyecek.

Cildi temizleyen, dinlendiren, tazeleyen bir masaj yöntemi olan bali masajı günümüzde en sık tercih edilen masajdır.

Yoğun stresten uzaklaşmak, dinlenmek ve enerjinizi yükseltmek için adeta tutkunu olacağınız bir deneyim için masaj ve spa merkezimize davet ediyoruz. Tüm vücut ağrılarını yok eden, bedeninizin ve ruhunuzun yenilenmesi için uygulanan hafif dokunuşlu bu masaj stili size çok iyi gelecek.

Bali Masajının Özellikleri

  • Ruhunuzu dinlendirir
  • Stresten arındırır
  • Ağrı ve kramp gibi problemlerinizi yok eder
  • Cildinizi yeniler
  • Uykunuzu dengeler
  • Kas ve dokunuzu gevşetir
  • Zihninizi boşaltır
  • Kan ve enerji kanallarını açar

Ayak parmaklarınızdan başınıza kadar harika bir masaj deneyimi için bali masajı çok doğru bir tercih olacaktır. Lenf dolaşımını ele geçiren ve inanılmaz derecede vücut fonksiyonlarını işlevselleştiren bu masaj stili, bütünsel bir masaj tekniği içerisinde uygulanıyor.

Esnek, dinamik, zinde ve güçlü bir zihne kavuşmak için kendinizi şımartın. Yoğun iş temposu, stres ve çevresel faktörlerden uzaklaşarak, harika bir gün geçirmek için samsun spa masaj merkezimizde bali masajı yaptırabilirsiniz.

Ortalama 60 dakika boyunca ruhunuzu ve bedeninizi güçlendirebilir, dinlendirebilir ve harika bir motivasyonla yaşam kalitenizi arttırabilirsiniz.

Vücut bölgelerine sağladığı fayda kadar psikolojik rahatlamada sağlayan bali masajı en özel ve kıymetli masaj çeşitlerinin başında gelmektedir.

El, ayak, baş, şakak, sırt, omuz, boyun, bacak ve tüm vücudu hedefleyen bali masajı, yeniden doğmuş hissi yaratacaktır size. Bizlere iletişim bilgilerimizden ulaşarak randevu oluşturabilirsiniz.

Comments are disabled.